Vždy ve Vašem zájmu.

Přihlášení na extranet pro klienty naší společnosti.

Přihlášení klienta
nebo zavřít

Setkání spolupracovníků RENOMIA NETWORK 26. - 27. 9. 2023

Letošního Setkání spolupracovníků RENOMIA NETWORK v Aquapalace Hotel Prague se zúčastnily více jak dvě stovky hostů - členové sítě a jejich spolupracovníci, zástupci vedení RENOMIA a RENOMIA NETWORK, oboroví specialisté RENOMIA a také nejvyšší vedení partnera akce Generali Česká pojišťovna.

V úvodu setkání hosty uvítal moderátor Roman Vojtek, který následně návštěvníky provedl celým dnem.

V dopolední části představila ředitelka RENOMIA Jiřina Nepalová úspěchy skupiny, prezentovala strategii i cíle RENOMIA GROUP pro rok 2024 a zároveň poděkovala členům za výtečnou spolupráci.

Ondřej Witowski, ředitel RENOMIA NETWORK, ve svém vystoupení nejprve zmínil výročí 15 let od založení RENOMIA NETWORK a pozval na pódium první členy, kteří se stali součástí makléřské sítě, aby jim poděkoval za dlouholetou spolupráci. Dále se ve své prezentaci zaměřil na připravované projekty, posuny v digitalizaci i práci s umělou inteligencí a to, jak by mohla být pojišťovacímu makléři nápomocná.

Druhou část dopoledního programu odstartovali zástupci Generali Česká pojišťovny oceněním nejúspěšnějších členů RENOMIA NETWORK a poděkovali za výborné výsledky spolupráce.

Odpolední program představoval příjemné oživení dne a probíhal v uvolněné atmosféře. Pro všechny účastníky byla připravena široká škála sportovních aktivit, beseda s extrémním bikerem Janem Kopkou, komentovaná procházka v dendrologické zahradě a face jóga se Simonou Rydlovou.

Na večerní scéně vystoupila kapela Romana Vojtka „Fantastic 80´s“, která účastníky setkání zavedla do éry osmdesátých let a zvedla ze židlí.

Děkujeme všem za účast a těšíme se na další společné setkání.

Setkání spolupracovníků 2023

 

Jsme součástí RENOMIA Group

  • Největší pojišťovací makléř ve střední a východní Evropě
  • Mezinárodní tým zkušených odborníků
  • Nejvýhodnější ceny a podmínky

Kde působíme

Kontakt

Seintillo s.r.o.
Tvardkova 1191 
562 01 Ústí nad Orlicí

seintillo@seintillo.cz
+420 465 553 222