Vždy ve Vašem zájmu.

Přihlášení na extranet pro klienty naší společnosti.

Přihlášení klienta
nebo zavřít

O společnosti

Jsme nezávislá pojišťovací makléřská společnost Seintillo s.r.o., která poskytuje komplexní služby v oblasti pojišťovnictví na českém pojišťovacím trhu od roku 2001.

Sjednáváme všechny druhy pojištění, provádíme jejich správu a vyřizujeme pojistné události. Naší hlavní činností je specializace na zemědělské společnosti, kde zprostředkováváme pojištění zvířat, plodin, strojní pojištění, flotilové pojištění, pojištění odpovědnosti z výkonu povolání, pojištění statutárních orgánů, pojištění BPS, pojištění majetku. Dále zprostředkováváme a staráme se o pojištění měst a obcí (máme ve správě město Ústí nad Orlicí vč. všech příspěvkových organizací města, tj. školky, školy a další).

V makléřské společnosti Seintillo s.r.o. pracují odborníci, kteří mají dlouholeté zkušenosti a znalosti z oblasti pojišťovnictví. Všichni pracovníci, kteří se přímo podílí na uzavírání pojistných smluv a jsou držiteli odborné způsobilosti na úrovni vyššího kvalifikačního stupně. Naši specialisté jednají vždy v zájmu klienta.

Splňujeme všechny požadavky vztahující se k provozování činnosti pojišťovacího zprostředkovatele, které ukládá zákon č.38/2004 o pojišťovacích zprostředkovatelích a samostatných likvidátorech pojistných událostí, a je řádně registrována Českou národní bankou.

Naším cílem je spokojenost a důvěra našich klientů, která je základem k dlouhodobé spolupráci.

Jsme řádným členem Asociace českých pojišťovacích makléřů. 

Společnost Seintillo s.r.o. je členem největšího tuzemského uskupení pojišťovacích makléřů RENOMIA NETWORK, které zajišťuje vysokou kvalitu služeb pro tuzemské i zahraniční klienty ve 135 zemích světa.


NAŠE CERTIFIKÁTY A OSVĚDČENÍ


Certifikát registrace Pojišťovací makléř
Živnostenský list

Jsme součástí RENOMIA Group

  • Největší pojišťovací makléř ve střední a východní Evropě
  • Mezinárodní tým zkušených odborníků
  • Nejvýhodnější ceny a podmínky

Kde působíme

Kontakt

Seintillo s.r.o.
Tvardkova 1191 
562 01 Ústí nad Orlicí

seintillo@seintillo.cz
+420 465 553 222