Vždy ve Vašem zájmu.

Přihlášení na extranet pro klienty naší společnosti.

Přihlášení klienta
nebo zavřít

RENOMIA SRBA

Rumunská společnost RENOMIA SRBA hlásí za první tři čtvrtletí letošního roku zprostředkované pojistné ve výši 14 milionů EUR a odhaduje, že do konce roku bude činit až 20 milionů EUR.

V loňském roce pak tamější makléř dosáhl pojistného ve výši 13,5 milionů EUR. Společnost RENOMIA SRBA také letos otevřela dvě nové pobočky ve městech Temešvár a Ilfov.

„Temešvár je jedním z nejdůležitějších rumunských měst a otevřít zde své zastoupení bylo důležitým krokem k rozvoji společnosti. Naše stávající zastoupení v Bukurešti již bylo nedostačující pro kontakt s klienty ze sousedních měst. Stejné důvody nás vedly k otevření další pobočky ve městě Ilfov. Na čem nám záleželo nejvíce, bylo nalézt kvalifikované odborníky jak se zkušenostmi s vedením a prodejem, tak s morální bezúhonností a sounáležitostí s našimi firemními hodnotami,“ uvedl Gheorghe Grad, Country Manager pro Rumunsko z RENOMIA SRBA.


Pobočku v Temešváru vede Felicia Borobar, která dříve zastávala různé pozice v Allianz-Tiriac, GROUPAMA či CertAsig. Ilfov bude mít na starosti Bogdan Ghindaru, který má 16leté zkušenosti v pojišťovnictví včetně vedení poboček ve společnostech ASTRA a ASIROM. 


„Každodenní prací naplňujeme strategii, kterou jsme zavedli počátkem letošního roku a stejným dílem se zaměřujeme na zprostředkování korporátních produktů a rozvoj prodejní sítě. Rozvíjíme také zemědělskou divizi a vycházíme vstříc požadavkům našich klientů, kteří dnes tvoří vyvážené a stabilní portfolio. V nepředvídatelném a neklidném trhu tak stabilita zůstává jedním z našich nejdůležitějších cílů,“ dodal Gheorghe Grad.

Jsme součástí RENOMIA Group

  • Největší pojišťovací makléř ve střední a východní Evropě
  • Mezinárodní tým zkušených odborníků
  • Nejvýhodnější ceny a podmínky

Kde působíme

Kontakt

Seintillo s.r.o.
Tvardkova 1191 
562 01 Ústí nad Orlicí

seintillo@seintillo.cz
+420 465 553 222