Vždy ve Vašem zájmu.

Přihlášení na extranet pro klienty naší společnosti.

Přihlášení klienta
nebo zavřít

Přerušení provozu nemusí pro firmu skončit katastrofou

Přerušení provozu může postihnout jakoukoli firmu. Následuje závod o čas, během kterého musíte hradit stálé náklady, zatímco příjmy klesnou na nulu.

  • Víte, kolik času budete potřebovat na obnovu provozu, když vám vypadne klíčová výrobní technologie a kolik vás to bude stát ve výpadku příjmů a na fixních nákladech?
  • A unesete tohle všechno z vlastní kapsy, nebo je lepší být dobře pojištěn? 

Stabilitu cash-flow v takovém případě řeší pojištění přerušení provozu, jehož důležitým parametrem je sjednaná doba ručení, tedy doba, po kterou bude pojistitel za pojištěného v průběhu přerušení provozu hradit fixní náklady a ušlý zisk. 

Je přitom potřeba dbát na to, abyste dobu ručení tzv. nepodstřelili. Při dnešních problémech s dodavatelskými řetězci se může stát, že obnova provozu potrvá výrazně déle, než jste plánovali, proto doporučujeme nesjednávat dobu ručení kratší než 12 měsíců. Ideálně spíš 18-24 měsíců, abyste měli dostatek prostoru např. i na získání všech potřebných povolení, která mohou s obnovením provozu souviset.

Nedokážete čas na obnovení provozu dobře odhadnout? Kontaktujte nás, prosím, jsme připraveni s vámi optimální dobu ručení konzultovat. Rádi vám pomůžeme, abyste byli v případě, že taková situace nastane i ve vaší firmě, co nejlépe připraveni.

 

Jsme součástí RENOMIA Group

  • Největší pojišťovací makléř ve střední a východní Evropě
  • Mezinárodní tým zkušených odborníků
  • Nejvýhodnější ceny a podmínky

Kde působíme

Kontakt

Seintillo s.r.o.
Tvardkova 1191 
562 01 Ústí nad Orlicí

seintillo@seintillo.cz
+420 465 553 222